Tango Pasadena vel.5

 

Míč Adidas Tango Pasadena; Klasicky šitý velmi odolný míč, který drží dobře tvar, míč má oficiální parametry FIFA; Pro klubové a jiné týmové objednávky platí smluvní ceny GARANCE NEJNIŽŠÍ CENY... 

Dostupnost Momentálně nedostupné (1 ks)
Běžná cena 1 099 Kč
Ušetříte 209 Kč (–19 %)
890 Kč / ks
735,54 Kč bez DPH
   
Kód produktu 314
Značka Adidas
Webová stránka značky adidas.cz
Kategorie Týmové a hráčské vybavení
 

Míč Adidas Tango Pasadena je kvalitní míč s označením FIFA Approved.

  • Ručně šitý
  • Nejvyšší hodnocení FIFA Approved
  • Duše z letexu
  • Výborné odskakové vlastnosti
  • Materiál: Polyester, Bavlna, Polyuretan

 


MATERIÁL

Polyester

Polyester je syntetické vlákno pro kontrolu vlhkosti kvůli nižší mačkavosti a savosti. Je odolný vůči světlu a větru, snadno udržitelný a dobře zachová teplo, tj. poskytuje termální izolaci.

Bavlna (cotton)

Přírodní vlákna ze semen různých odrůd bavlníku, měkké, suché a pohodlné. Má vysokou odolnost proti teplu. Tepelná izolace je malá. Snadno nasaje vodu, což může být jak výhodou, tak nevýhodou. Dobře se kombinuje s chemickými vlákny a kombinováním s polyesterovými vlákny se dále zlepšuje pevnost, tvarová a rozměrová stálost i snadnější ošetřování hotových výrobků.

Polyuretan (PU)

Jeden z nejtěžších materiálů užívaných na výrobu mezipodešví. Ale je stabilní a odolný. Doporučuje se pro těžší a silnější běžce.

TECHNOLOGIE

FIFA APPROVED

Pro nejvyšší kvalitativní normu, certifikát FIFA Quality Approved, musí míč projít šesti testy (obvodu, kulatosti, hmotnosti, ztráty tlaku, odskoku a nasákavosti vodou) s přísnějšími zkušebními kritérii. Navíc je míč testován v sedmém testu vzhledem ke stálosti tvaru a velikosti.

esyplus@iex.cz nebo na tel: 731 280 666